Hakkımızda

Kuruluş

1993 yılında Ankara da kurmuş olduğumuz Aygün Dış Tic. Müh. Ve Proje Paz. Ltd. şti. olarak ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biri olduk.

1993 yılında başladığımız iş hayatımıza ısıtma ve soğutmada dünya devi Daıkın ile devam etmekteyiz. Firmamız kurulduğundan bu yana Başkent Doğalgaz A.Ş. den Proje ve Tesisat sertifikasına sahip olup işimize göstermiş olduğumuz titizlik ve özeni de bu sayede ortaya koymaktayız.

Misyon

Programlı ve disiplinli bir ekip çalışması sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet vermek gayesinde yolumuza devam etmekteyiz.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve kurumsallaşmış firma yapısı işinde uzman olmuş mühendis ve teknik personelleri ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunan firmamız; müşteri ihtiyacına odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden sağladığı teknik destek imkanı ile müşteri pörtföyü her geçen gün büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi ve güvenilir hizmeti verebilmek için firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurmakta kendini sorumlu hissetmektedir.

- Daikin Aygün Mühendislik

- TÜRKİYE'DE DAIKIN

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.

  • Split Klima Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
  • Klima Santrali Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
  • Fancoil Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
  • Kombi Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
  • Panel Radyator Üretim Tesisi / Hendek Sakarya
9
0
+
Üretim Tesisi
$
0
M+
Dünya Ciro Birincisi
$
0
M+
Arge Yatırımı
15
0
+
Üzerinde Ülkede Satış