Hizmetlerimiz

ISITMA

Kombi Satış ve Sistem Kurulumu

Firmamız Daikin kombi satış ,kurulum, projelendirme ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Firmamız müşterilerimize en uygun kombi seçimi ve sistem kurulumu için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Yapılan keşif sonrası ısıtma grubunda bulunan mühendislerimiz yapılacak olan sistemi projelendirir ve başkent gaz onayını alır. Daha sonra mühendislerimiz kurulumu gerçekleştirecek personellerimizle birlikte projeyi inceler ve kurulum aşamasına geçilir .Doğalgaz sistemi kurulumu ve kombi montajı tamamlandıktan sonra mühendislerimiz başkent gaz proje işlemlerinin tamamlanması için başkent gaz yetkili personeli ile birlikte gerekli inceleme ve testleri gerçekleştirir ve tüm işlemler tamamlanmış olur.

Firmamız başkent gaz tarafından yetkilidir.

Kazan Sistemleri Satış ve Uygulamaları

Firmamız Daikin kazan satış, kurulum, projelendirme ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Keşif sırasında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ısıtma grubunda bulunan mühendislerimiz kazan sistemlerinin projelendirme işlemini gerçekleştirir. Projelendirme işlemi gerçekleştirildikten sonra başkent gaz tarafından onaylatılır ve kazan sistemleri kurulumun aşamasına geçilir. Kurulum işlemlerini gerçekleştirecek personellerimiz mühendislerimizle birlikte kazan projesini detaylı olarak inceledikten sonra saha çalışmasına başlarlar. Sistem kurulumu tamamlandıktan sonra mühendislerimiz başkent gaz proje işlemlerinin tamamlanması için başkent gaz yetkili personeli ile birlikte gerekli inceleme ve testleri gerçekleştirir ve tüm işlemler tamamlanmış olur.

Firmamız başkent gaz tarafından yetkilidir.

Soğutma

Bireysel Klima

Firmamız Daikin klima satış, daikin yetkili servisi ile kurulum ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Keşif hizmeti ile soğutma grubunda bulunan personellerimiz tarafından klima iç ünitesi ve dış ünitesinin koyulacağı mekanların uygunluk durumu incelenip mekana en uygun klima kapasitesi belirlenir ve müşterilerimize gerekli bilgilendirmeler yapılıp cihaz seçimleri yapılmaktadır. Keşif hizmetinden sonra daikin yetkili servislerimiz bilgilendirilip montaj aşamasına geçilmektedir.

Vrv Sistemleri

Firmamız Daikin vrv cihazları satış, kurulum, projelendirme ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Soğutma grubunda bulunan mühendislerimiz keşif işlemini gerçekleştirdikten sonra kurulumun gerçekleştirileceği mahalin projesini inceleyip sistem için gerekli vrv iç ve dış ünite kapasitelerini ve sistem hattını belirleyip projelendirirler. Müşterilerimizle birlikte belirlenen kapasiteye göre iç ünite modelleri seçilir. Daha sonra Daikin yetkili servisiyle yapılacak olan proje incelenip saha çalışmalarına başlanır.

Fancoil Sistemleri

Firmamız Daikin fancoil cihazları satış, kurulum ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Soğutma ve ısıtma grubunda bulunan mühendislerimiz keşif işlemini gerçekleştirdikten sonra sistemin kurulacağı mahalin projesini incelerler. Daha sonra sisteme uygun cihaz seçimlerini yapıp fancoil sistem projesini oluştururlar. Fancoil sistem projesi oluşturulduktan sonra sistem kurulumunu gerçekleştirecek personellerimiz mühendislerimizle birlikte projeyi incelerler. Proje üstünde incelemeler tamamlandıktan sonra saha çalışmalarına başlanır. Saha çalışmaları tamamlandıktan sonra Daikin yetkili servisi tarafından cihazın çalıştırılması gerçekleştirilir ve bütün işlemler tamamlanmış olur.

Isı Pompaları

Firmamız Daikin altherma ısı pompası satış , kurulum ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.
Soğutma ve ısıtma grubunda bulunan mühendislerimiz keşif işlemini gerçekleştirdikten sonra gerekli ısı pompası kapasitesi ve sistem gereksinimlerini belirler. Mühendislerimiz gerekli çalışmaları yaptıktan sonra sistem kurulumunu gerçekleştirecek personellerimiz ve daikin yetkili servisiyle proje inceler ve saha çalışmalarına başlanır.

Rooftop

Firmamız Daikin rooftop cihazı satış ,kurulum ve ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.
Soğutma grubunda bulunan mühendislerimiz keşif işlemini gerçekleştirdikten sonra kurulumun yapılacağı mahalin projesini inceler ve proje çalışmalarına başlar. Gerekli kapasitelerde cihaz seçimi yapıldıktan sonra daikin yetkili servisiyle proje incelenir ve saha çalışmalarına başlanır.